česká verze  Deutsche Version

Reference

Jak nás hodnotí naši zákazníci?

Leona Zdražilová
Děkuji moc za skvěle nabroušený kotouč ke kráječi.
Steack House Mlada Boleslav Olympia
Vaše práce je velmi kvalitní!!! Viděl jsem nože když jste je klukům přivezl a opravdu perfektní práce!!! Není čemu se divit,že vydrží tak dlouho ostré... S pozdravem Vaš Steack House Mlada Boleslav
Stephen Riedlinger
Hallo Olaf (ich sage jetzt einfach mal "Du"), absolut sensationell geniale super gute Arbeit. Mein gutes Bauchgefühl hat sich weit mehr als bestätigt!!!! Ich bin restlos begeistert. Als kleines Dankeschön habe ich sofort nach Erhalt des Schwertes im MF einen kleinen Werbethread für Deine Arbeit eröffnet. Ich denke, da im Forum immer wieder viele Messersammler nach guten Schleif- und Polierdienstleistern suchen, wird sich in nächster Zeit sicher der eine oder andere Neukunde finden!!! Nun zu meinem nächsten Auftrag: Da ich von Deiner Arbeit so begeistert bin, möchte ich gerne zwei neue Aufträge starten und diese zum Sparen von Portokosten verbinden. Der zweite Auftrag wäre noch mal die Umarbeitung eines Schwerts, genau wie der erste. Dieses Schwert bekomme ich aber selbst erst im Laufe der nächsten Woche zugeschickt. Dann maile ich Dir sofort die Bilder und eine Beschreibung und schicke anschliessend das neue Paket. Nochmals vielen vielen Dank für die einmalig gute Arbeit und freundliche Grüße, Stephen
LA FESTA SLIVENEC RISTORANTE
Velice děkujeme, odvedli jste velmi kvalitní a profesionální práci, jen tak dále. Dáme dohromady veškeré nože co kde kdo doma najde a ozveme se vám. Team LA FESTA SLIVENEC PRAHA 5
Jiří Štěrba
Dobrý den, u firmy ostrý nůž jsme realizovali zakázku na nabroušení kuchyňských nožů a mlýnku. Všechny nože jsou luxusně nabroušené a krásně vyčištěné... Mlýnek mele jedna báseň ;-) s panem Kuhmelem naprosto skvělá spolupráce, jeden den nože vyzvedl a druhy den přivezl nabroušené. Vřele všem doporučuji se na firmu ostrý nůž obrátit maximální spokojenost. Za tým kuchařů restaurace Steak House, šéfkuchař Jiří Štěrba.
Olaf Kühmel
V soucasni době brousíme pro: * AKC/CZ ASOCIACE KUCHAŘŮ A CUKRÁŘŮ ČESKÉ REPUBLIKY * Steakhouse Olypia Mlada Boleslav * Hopoda u Grusu Dobrovice * Hospoda u Statku Nepřevázka * Xeolen s.r.o. Mlada Boleslav * Hospoda u Gurmanu Dobrovice * LAWI SPORT s.r.o. Dobrovice * AGREOL, s.r.o. Dobrovice * Vinařická Hospudka Vinařice * pan Halasz kuchař s Prahy * Hotel Lipa Dobrovice * MORIS design s.r.o. * Print Servis Hodonin A těšíme se na další zakáznicy
Hospoda Na Statku Nepřevázka
Velice kvalitně nabroušené nože všech druhů. Doporučuji tuto firmu i ostatním, nejen restauracím.
Ctibor Hadaric
Zdravim, Vse v poradku, doporucuji. Hadaric
Milan Švec
Děkuji za velice kladný přístup pana Kumhela který nám brousil kotouč do kráječe.Bohužel poštou došlo k jeho poškození. Firma tuto nepříjemnou záležitost vyřešila tak že na svoje náklady kotouč znovu nabrousila. Vřele doporučuji všem kvalitní nabroušení nástrojů.Ještě jednou moc děkuji a úspěchy v podnikání!
Radek Nebeský
Dobrý den, mohu určitě doporučit. Nože jsou nabroušené rychle a kvalitně - realizovali jsme službu odesláním poštou. Poskytnuté služby odpovídají přesně popisu na webu.
Jan Prášek
Koupil jsem si levnou katanu z uhlíkové uceli a povedlo sem mi "shrnout" ostří a ve jednom místě udělat zub (ne vyštípnutím). Pan Kühmel ostří zpravil a celou čepel vyleštil (vím, katana se má brousit pouze kameny kvůli geometrii atd..., ale jedná se o levnou katanu u které bylo ostrí dělané strojově), tímto mu velice děkuji, odvedl výbornou práci!
Zdeněk Špára
Dnešní návštěva u pana Olaf Kühmel firma Ostry Nuz opravdu stála za to, luxusně nabroušené a vyleštěné nože a sekáček. Mohu jen vřele doporučit, neváhejte pokud chcete mít opravdu skvěle ostré nože.
Jiří Halász
Skvělé,vřele mohu doporučit.Seriozní jednání a super odvedená práce.Jsem kuchař a ostrý nůž je u mě velice důležité a po návštěvě zde musím jen smeknout.
Simona Hurtová
V téhle dílně umí snad čarovat! Staré nože a nůžky "ve výslužbě" se podařilo šikovným ručičkám proměnit v "nové", které ještě nadělají spoustu práce. Doma bylo z perfektně odvedené práce velké nadšení a radost. Děkujeme a vřele doporučujeme.
Luboš Peroutka
Brousili jsme si nože doma a brousek od nejmenované firmy nám zničil ostří, pan Kuehmel ostří napravil, narovnal a nože nabrousil. Výborná práce, nože jsou lepší než po zakoupení...
Petra Bradáčová
Milé překvapení. Kvalita odvedené práce předčila veškerá očekávání. Příště prosím místo náplasti raději rovnou plechové rukavice :)
Zdeněk Špára
Chci panu Olafu Kühmelovi popřát mnoho firemních úspěchů v roce 2013 a chtěl bych mu touto cestou poděkovat za skvělé nabroušení nožů, které jsou stále ostré. Děkuji.
Elina Špirhanzlová
Nechávála jsem si občas brousit nože, ale s tak odbornou prací jsem ještě nikdy nesetkala. Od pana Kuehmela jsou nože úžasně ostré a jsou jak od japonských mistrů.
Zdenek Šprará
Musím souhlasit a vřele doporučit, po vlastní zkušenosti opravdu p. Olaf Kühmel je mistr svého oboru. Děkuji pořád jsou ostré.
Jarmila Hurcíková
Skvělé, byla jsem nadšená!

Napište nám jak jste spokojení s našimi službami

 *
 *
 *
 (opatření proti SPAM robotům)
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.